close
تبلیغات
ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان www.azmoon.org
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
loading...
YourAds Here YourAds Here

سپید مرکز مشاوره درسی تلفنی برنامه ریزی کنکور

بازدید : 6
دوشنبه 7 خرداد 1397 زمان : 15:15

ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان

دانشگاه آزاد زنجان به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد زنجان از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زنجان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زنجان یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد زنجان در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان زنجان

نام واحد دانشگاهی آدرس دانشگاه اطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ابهر استان زنجان، ابهر،کیلومتر4جاده ترانزیت ابهرـ خرمدره 02435226912
دانشگاه آزاد خدابنده استان زنجان، خدابنده، ابتدای جاده (خدابنده- زنجان)، نرسیده به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی 02434223001 - 02434228070 - 02434225770
دانشگاه آزاد زنجان
دانشگاه آزاد ماهنشان استان زنجان، شهرستان ماهنشان، خیابان شیخ باقر محمدی 02436224145
دانشگاه آزاد هیدج استان زنجان، هیدج، بلوار امام خمینی (ره) 6-35754375-024

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زنجان برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3925" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زنجان[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد زنجان به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

 • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد زنجان

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان شرکت نمایند.

 • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد زنجان

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد زنجان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد زنجان

ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زنجان از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زنجان در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان می باشد.

 • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد زنجان

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان شرکت کنند.

 • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد زنجان

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد زنجان شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد زنجان داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زنجان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد زنجان

[caption id="attachment_3927" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد زنجان[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد زنجان www.azmoon.org

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 40

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 410
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 51
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 55
 • بازدید سال : 1126
 • بازدید کلی : 1126
 • کدهای اختصاصی